Doğa Hospital, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ve ekonomik çözümleri ile İstanbulun’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Esenyurt’ta ilk şubesi ile hizmet vermektedir. Kısa sürede kaliteli sağlık hizmetiyle dikkatleri üzerine çeken Doğa Hospital, 81 yatak kapasitesiyle; güvenilir sağlık hizmetini çağdaş, dinamik ve uzman kadrosuyla sunmaktadır.

Doğa Hospital,; saygın ve güçlü akademik kadrosu, alanında uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet standartları, mükemmel ve etkin hasta bakımı ile sürekli gelişimi prensip edinmiş bir sağlık kurumudur. Hasta merkezli yaklaşımı, yüksek teknolojili alt yapısı ve modern dizaynıyla tedavi sürecinde hastalara psikolojik destek sağlayarak, hasta ve hasta yakınlarına kendilerini rahat ve güvende hissettirecek kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hedefimiz İstanbul ve tüm Türkiye’ye sağlık hizmetinde “Doğa Hospital” ayrıcalığını yaşatmak ve ayrım gözetmeksizin sağlığın devamlılığını sağlamaktır. Doğa Hospital; hedefleri her geçen gün artan ve atılımları büyüyecek bir kuruluştur. Verdiği sağlık hizmetinde de güçlü ve emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir…

“ Doğa Hospital; ilginin adresi… ”

Online Randevu

Bize Ulaşın